Toodete kvaliteet

Kogu kaup, mida e-poes www.woodinout.ee müüakse, on originaalne ja kvaliteetne. Tooteid luuakse ja valmistatakse Leedus, valides selleks ainult kvaliteetseid materjale.

Toodete disain kuulub ettevõttele UAB Sistemis; ilma ettevõtte nõusolekuta on informatsiooni ja toodete kopeerimine ja levitamine rangelt keelatud.

Kas tellitud tooteid on võimalik ka tagastada?

Jah, Teil on õigus meie e-poest ostetud tooted tagastada. Kauba tagastamine toimub vastavalt Leedu Vabariigi majandusministri 29. juuni 2001 käskkirjale nr 217 „Esemete tagastamise ja ümbervahetamise reeglite kinnitamine“.
Tagastatud kauba eest tagastatav raha kantakse alati üle ainult maksja pangakontole.
Ostja võib kauba tagastada 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist, teavitades müüjat sellest e-posti teel ning täites spetsiaalse kauba tagastamise vormi, märkides seal ära kauba nimetuse, tellimuse numbri ja tagastamise põhjuse.
Eritellimuse alusel toodetud või isikupärastatud tooteid ning tooteid, mis on valmistatud Teie konkreetsete nõudmiste alusel, ei saa tagastada, välja arvatud juhul, kui need ei ole kvaliteetsed.
Ostja peab tagastatavad tooted tagasi saatma kas tähitud postiga või omal äranägemisel valitud kulleriteenuse osutajaga.
Tagastatava või ümber vahetatava toote saatmise postikulud tasub ostja.
Tagastatav kaup peab olema korralikus originaalpakendis, rikkumata, kasutamata, täiesti komplektne nagu ostja selle sai ning laitmatu kaubandusliku välimusega (etiketid rikkumata, kaisekiled eemaldamata jne).

 

Kui kaua toodete valmistamine aega võtab?

Tavatellimuse alusel tellitud tooted valmistatakse 5-10 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Eritellimuse toodete valmistamine aga võib võtta rohkem aega, ulatudes 7 kuni 10 tööpäevani. Kui toodet on vaja kiiremini, võtke meiega eraldi ühendust. Oleme paindlikud ja vajadusel võime toote valmistada ka ühe tööpäevaga.

 

Kui kaua toodete valmistamine aega võtab?

Tavatellimuse alusel tellitud tooted valmistatakse 5-10 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Eritellimuse toodete valmistamine aga võib võtta rohkem aega, ulatudes 7 kuni 10 tööpäevani. Kui toodet on vaja kiiremini, võtke meiega eraldi ühendust. Oleme paindlikud ja vajadusel võime toote valmistada ka ühe tööpäevaga. Kliente teenindame ka inglise keeles.

 

Woodinout 

Toodete disain kuulub ettevõttele UAB Sistemis; ilma ettevõtte nõusolekuta on informatsiooni ja toodete kopeerimine ja levitamine rangelt keelatud.

Woodinout on Leedu ettevõte, mis valmistab erinevaid puidust kingitusi, mänguasju, meeneid, suveniire, sisekujundusdetaile jne. Meie veebileht on tõlgitud eesti keelde, et Teil oleks lihtsam aru saada, missuguseid tooteid pakume. Woodinout on tuntud kui usaldusväärne kvaliteetse toodangu valmistaja, seega võite julgelt meie teenuseid kasutada. Kliente teenindame ka inglise keeles.

 

Toodete eest tasuda

E-poes pangaülekandega.
Otse meie arvele Luminori pangas (Luminori pangaarvele makstes ärge unustage märkida tellimuse numbrit).
Meie rekvisiidid:
UAB Sistemis
Ettevõtte kood 303003620
KM-kohustuslase kood LT100007986218
Raudondvario pl. 76-2A, 201 kab., Kaunas
Pank Luminor
Ak LT30 4010 0510 0420 7813

 

 

EnglishLatviaLithuania