Materjalid

 

Vineer (freesiga lõigatud vineer)

Naturaalne vineer: kasutame parima kvaliteediga A-klassi kasevineeri. Vineeri paksus alates 6 mm, sõltuvalt toote tüübist. Välja lõigatud tooted lihvime ja viimistleme spetsiaalselt käsitsi. Tooted ei ole lakitud. Antud tüüpi vineer ei ole vee- ega niiskuskindel.

Valge vineer: kasutame valget värv tehaselaminaadiga vineeri. Selle pind on eriti sile, valge värv on ühtlane, matt. Välja lõigatud toodete servi ei värvita valgeks, vaid jäetakse värvimata, et kokkuliimitud vineerikihid näha oleks. Toodete esikülg on valge, tagakülg võib olla kas valge või naturaalse puidu tooni. Välja lõigatud toodete servad lihvitakse ja viimistletakse spetsiaalselt. Toodete tagaküljel võib ette tulla mõningaid ebatasasusi või kriimustusi, mis lihvitakse või peidetakse spetsiaalse värviga. Tooteid ei lakita. Seda tüüpi vineer ei ole vee- ega niiskuskindel.

Hall vineer: kasutame halli värv tehaselaminaadiga vineeri. Selle pind on eriti sile, hall värv on ühtlane, matt. Välja lõigatud toodete servi ei värvita halliks, vaid jäetakse värvimata, et kokkuliimitud vineerikihid näha oleks. Toodete esikülg on hall, tagakülg võib olla kas hall või naturaalse puidu tooni. Välja lõigatud toodete servad lihvitakse ja viimistletakse spetsiaalselt. Toodete tagaküljel võib ette tulla mõningaid ebatasasusi või kriimustusi, mis lihvitakse või peidetakse spetsiaalse värviga. Tooteid ei lakita. Seda tüüpi vineer ei ole vee- ega niiskuskindel.

Must vineer:kasutame musta värv tehaselaminaadiga vineeri. Selle pind on eriti sile, must värv on ühtlane, matt. Välja lõigatud toodete servi ei värvita mustaks, vaid jäetakse värvimata, et kokkuliimitud vineerikihid näha oleks. Toodete esikülg on must, tagakülg võib olla kas must või naturaalse puidu tooni. Välja lõigatud toodete servad lihvitakse ja viimistletakse spetsiaalselt. Toodete tagaküljel võib ette tulla mõningaid ebatasasusi või kriimustusi, mis lihvitakse või peidetakse spetsiaalse värviga. Tooteid ei lakita. Seda tüüpi vineer ei ole vee- ega niiskuskindel.

Vineer (laseriga lõigatud vineer)

Naturaalne vineer: kasutame parima kvaliteediga A-klassi kasevineeri. Vineeri paksus alates 3 mm, sõltuvalt toote tüübist. Välja lõigatud tooted lihvime ja viimistleme spetsiaalselt käsitsi. Tooted ei ole lakitud. Antud tüüpi vineer ei ole vee- ega niiskuskindel. Laseriga lõigatud vineeri serv on musta/tumepruuni värvi ning tootmistehnoloogia iseloomu tõttu põletatud. Laseriga lõigatud toodetel võib mõnda aega olla põletatud puidu lõhn.

 

Akrüülklaas (laseriga lõigatud akrüülklaas)

Akrüülklaas: kasutame kasutame parima kvaliteediga akrüülklaasi. Akrüülklaasi paksus alates 1,5 mm, sõltuvalt toote tüübist. Laseriga lõigatud akrüülklaasi serv võib olla veidi sulanud. Laseriga lõigatud toodetel võib mõnda aega olla põletatud plastiku lõhn.

 

 

Värvitoonid

Vineeri ja naturaalpuidu õlitamine

Pruun õlitamine: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud puiduõlisid. Käsitsi puitu hõõrutud värv annab vineerile luksusliku pruuni värvitooni ning jätab naturaalse puidumustri nähtavaks.
Must õlitamine: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud puiduõlisid. Käsitsi puitu hõõrutud värv annab vineerile luksusliku musta värvitooni ning jätab naturaalse puidumustri nähtavaks.
Muud värvitoonid: valida saab ka teistes värvitoonides õlitamist, palun võtke meiega kas e-posti või telefoni teel ühendust.

 

Vineeri ja naturaalpuidu värvimine

Punane: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Kollane: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Roheline: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Sinine: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Kuldne:  kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Hõbedane: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Valge: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

Must: kasutame parima kvaliteediga, sertifitseeritud ja ökoloogilisi värve.

 

Litritega kaunistamine

Kuldsed litrid: toodetele liimitakse kuldsed litrid/kuldne puru, mis annab esemele luksusliku ja ruumilise väljanägemise. Oluline asjaolu: litrid võivad niisugustelt toodetelt maha pudeneda; tooted on haprad ning seepärast tuleb neid ettevaatlikult käsitseda.
Hõbedased litrid: toodetele liimitakse hõbedased litrid/kuldne puru, mis annab esemele luksusliku ja ruumilise väljanägemise. Oluline asjaolu: litrid võivad niisugustelt toodetelt maha pudeneda; tooted on haprad ning seepärast tuleb neid ettevaatlikult käsitseda.

 

Naturaalpuit

Tootest sõltuvalt kasutame kuivatatud saare-, tamme- või kasepuitu. Pehme ja hapra struktuuri ning vaigu eritumise tõttu me okaspuude puitu ei kasuta. Kasutame ainult parima kvaliteediga puitu, mida ise töötleme ja erinevat tüüpi esemete tootmiseks ette valmistame.

 

Pleksiklaas

Tootest sõltuvalt kasutame erineva paksuse ja värvitooniga akrüülklaasi. Lõikame seda nii freesi kui ka laseriga. Võime valmistada erineva paksuse/sügavuse ja mõõtmetega tooteid. Värvitoonid sõltuvad konkreetsest tootest. Täidame eritellimusi.

EnglishLatviaLithuania