Siit leiate vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse. Juhul aga, kui Te siiski vajalikku vastust ei leidnud, palun võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse (konsulteerime ja teenindame inglise keeles).

 

Kui kaua toodete valmistamine aega võtab?

Tavatellimuse alusel tellitud tooted valmistatakse 5-10 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Eritellimuse toodete valmistamine aga võib võtta rohkem aega, ulatudes 7 kuni 10 tööpäevani. Kui toodet on vaja kiiremini, võtke meiega eraldi ühendust. Oleme paindlikud ja vajadusel võime toote valmistada ka ühe tööpäevaga.

 

Toodete kättesaamine, saatmine ja hinnad

Meie tööaeg on esmaspäevast reedeni kl 9.00 – 18.00.
Tellitud tooted saadame Omniva postiautomaatidesse või toimetame kätte kulleriga kõigisse Eesti, Läti ja Leedu linnadesse ja alevitesse. Saatmise hind algab 2 eurost (hind sõltub toote kaalust ja mõõtmetest). Teistesse Euroopa riikidesse saatmise hinnad algavad 7 eurost.

Kuidas tellitud toodete eest tasuda?

E-poes pangaülekandega.
Otse meie arvele Luminori pangas (Luminori pangaarvele makstes ärge unustage märkida tellimuse numbrit).
Meie rekvisiidid:
UAB Sistemis
Ettevõtte kood 303003620
KM-kohustuslase kood LT100007986218
Raudondvario pl. 76-2A, 201 kab., Kaunas
Pank Luminor
Ak LT30 4010 0510 0420 7813

 

Kas tellitud tooteid on võimalik ka tagastada?

Jah, Teil on õigus meie e-poest ostetud tooted tagastada. Kauba tagastamine toimub vastavalt Leedu Vabariigi majandusministri 29. juuni 2001 käskkirjale nr 217 „Esemete tagastamise ja ümbervahetamise reeglite kinnitamine“.
Tagastatud kauba eest tagastatav raha kantakse alati üle ainult maksja pangakontole.
Ostja võib kauba tagastada 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist, teavitades müüjat sellest e-posti teel ning täites spetsiaalse kauba tagastamise vormi, märkides seal ära kauba nimetuse, tellimuse numbri ja tagastamise põhjuse.
Eritellimuse alusel toodetud või isikupärastatud tooteid ning tooteid, mis on valmistatud Teie konkreetsete nõudmiste alusel, ei saa tagastada, välja arvatud juhul, kui need ei ole kvaliteetsed.
Ostja peab tagastatavad tooted tagasi saatma kas tähitud postiga või omal äranägemisel valitud kulleriteenuse osutajaga.
Tagastatava või ümber vahetatava toote saatmise postikulud tasub ostja.
Tagastatav kaup peab olema korralikus originaalpakendis, rikkumata, kasutamata, täiesti komplektne nagu ostja selle sai ning laitmatu kaubandusliku välimusega (etiketid rikkumata, kaisekiled eemaldamata jne).

 

Soovin tellida isikupärastatud toodet, kas see on võimalik?

Jah, enamasti valmistamegi just isikupärastatud tooteid, mis on loodud Teie nägemuse alusel. Kui Teil on idee, mida soovite teostada, palun võtke meiega ühendust.

 

Kas tooted peavad olema ainult ära toodud värvi ja materjali ning ette antud mõõtmetega?

Värvuste, materjalide ja mõõtmete osas oleme paindlikud. Kui Te ei leia endale sobivat värvi või suurust, või soovite muust materjalist valmistatud eset, palun võtke meiega ühendust ning valmistame soovitud suuruses või värvitoonis toote. Samuti pöörake palun tähelepanu asjaolule, et sõltuvalt valitud suurusest ja värvist võib toote hind muutuda.

EnglishLatviaLithuania